Kariera

Najważniejszą wartością w Ruta Transport są ludzie. Zapewniamy przyjazne miejsca pracy, stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Reagujemy na potrzeby pracowników. Jesteśmy partnerami, obdarzamy się szacunkiem i zaufaniem. Pracujemy zespołowo dla osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Oferujemy pracę dla kierowców na różnych trasach i w różnych systemach, dopasowanych do potrzeb pracowników, zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Natomiast oferta skierowana do pracowników administracyjnych obejmuje stażystów, asystentów, specjalistów oraz kadrę zarządzającą. Dodatkowo zatrudniamy mechaników, pracowników myjni i pracowników gospodarczych.

Zatrudniamy
270 pracowników!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • szkolenia
  • pakiety prywatnej opieki medycznej
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku z zapleczem socjalnym
  • parking

Zapraszamy do śledzenia najnowszych ofert pracy.

Sprawdź, kogo obecnie szukamy

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeżeli któraś z nich Cię interesuje, zapraszamy do wysyłania CV.

Obowiązki:

•    Praca na terenie Unii Europejskiej w różnych systemach pracy
•    Obsługa naczepy typu silos w trakcie załadunku i rozładunku
•    Nadzór nad czystością powierzchni ładunkowej i wyposażeniem
•    Kompletowanie dokumentów przewozowych
•    Dbanie o czystość pojazdu

Wymagania:

•    Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
•    Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy C+E
•    Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

•    Pracę w przyjaznej atmosferze
•    Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    Pakiet medyczny
•    Karta Multisport

Aplikuj lub wyślij na adres praca@ruta-transport.pl

Obowiązki:

•    Praca w transporcie krajowym
•    Obsługa naczepy typu silos

Wymagania:

•    Doświadczenie w transporcie krajowym

Oferujemy:

System pracy kierowców

Transport krajowy i międzynarodowy,

cementowozy / dolnozsypy

  • przy korzystnej lokalizacji miejsca zamieszkania, możliwe przejazdy przez dom
  • wyjazdy tygodniowe lub dwutygodniowe

Transport międzynarodowy,

silosy podnoszone / kiprowane

  • wyjazdy dwutygodniowe, zjazdy co drugi weekend, minimum 72h w domu
  • system pracy 2/1, 14 dni w pracy i 7 dni w domu
  • system pracy 2/2, 14 dni w pracy i 14 dni w domu

Brak pasujących ofert pracy?

Jeśli wśród powyższych ofert nie ma tej, która Cię interesuje, ale czujesz, że pasujesz do naszego zespołu – wyślij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą, gdy wystartuje odpowiednia rekrutacja. Pamiętaj o zamieszczeniu stosownej klauzuli RODO (znajdziesz ją w naszej polityce prywatności).

Wyślij CV na adres e-mail: praca@ruta-transport.pl

Do wiadomości należy dołączyć stosowną klauzulę RODO:

Zapraszamy do kontaktu!

+48 25 759 34 88

biuro@ruta-transport.pl

Ruta Sp. J.
ul. Sosnkowskiego 81
05-300 Mińsk Mazowiecki

Skontaktuj się z nami