Aktualności
Świętujemy 37 urodziny Ruta Transport

07 styczeń 2024

Świętujemy 37 urodziny Ruta Transport

Dokładnie 7 stycznia 1987 roku Wojciech Ruta otworzył własną firmę transportową. Dzisiaj Ruta Transport zatrudnia 250 pracowników, posiada więcj niż 170 zestawów, współpracuje z ponad setką stałych klientów w Polsce i Europie.

Wszystko zaczęło się 37 lat temu od przewozu kruszyw, węgla i żużlu Starem 200, wywrotką złożoną samodzielnie w przydomowym garażu. Potem był ciągnik siodłowy Kamaz i cementowóz Zremb. Dzisiaj flota firmy składa się z ponad 170 zestawów, w skład których wchodzą ciągniki Scania oraz DAF i naczepy silosowe (leżące i podnoszone) marki Spitzer Silo Fahrzeugwerke. Na terenie bazy transportowej w Mińsku Mazpowieckiem znajdują się: profesjonalna myjnia pojazdów ciężarowych i naczep, serwis własnej floty i naczep Spitzer oraz własna stacja paliowa. Na horyzoncie są kolejne inwestycje!

Konsekwentny rozwój, wytrwała praca i pasja powodują, że firma zdobywa pozycję lidera w branży transportu drogowego neutralnych materiałów sypkich luzem w silosach w Europie Środkowo-Wschodniej. Ruta Transport jest firmą wewnętrznie silną, nieustannie zwiększa standardy w relacjach z klientami oraz wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę, by zapewnić partnerom handlowym korzyści biznesowe. 

Archiwum

Zapraszamy do kontaktu!

+48 25 759 34 88

biuro@ruta-transport.pl

Ruta Sp. J.
ul. Sosnkowskiego 81
05-300 Mińsk Mazowiecki

Skontaktuj się z nami

© 2024 Ruta Sp. J Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znajdź nas