Aktualności

11 grudzień 2023

Kierowca najważniejszym ogniwem wydajnego transportu

W ramach projektu promującego zawód kierowcy wśród uczniów ZSZ nr 2 Mechanik w Mińsku Mazowieckim Ruta Transport gościła pierwszą grupę młodych ludzi zainteresowanych pracą za kółkiem.

Uczniowie poznali wymagania stawiane kandydatom do pracy w zawodzie kierowcy, usłyszeli o procesaqch administracyjnych i operacyjnych w firmie transportowej oraz mieli możliwość rozmowy z kierowcami Ruta Transport i prezesem firmy, panem Wojciechem Ruta. Młodzież mogła (jeszcze w charakterze pasażera) skorzystać z przejażdżek ciągnikiem z silosem po placu manewrowym firmowego centrum transportowego. 

Jesienią 2023 roku w siedzibie firmy Ruta Transport odbyło się spotkanie z dyrekcją i nauczycielami przedmiotów spedycyjnych, zawodowych transportowych, samochodowych i mechanicznych mińskiego Mechanika. Goście poznali szczegóły pracy kierowców w firmie transportowej, prowadzone były też rozmowy o dalszej współpracy. Od kilku lat Ruta Transport umożliwia uczniom szkoły zajęcia praktyczne, a kilku z nich znalazło już w firmie stałe zatrudnienie.

"Kierowca najważniejszym ogniwem wydajnego transportu" - powtarza prezes Ruta Transport, dlatego w firmie kierowcy mogą się czuć odpowiednio zaopiekowani. Cały zespół Ruta Transport dba zarówno o stronę administracyjną pracy kierowców jak i o odpowiednie przygotowanie i wyposażenie jego zestawu drogowego do bezpiecznej i efektywnej pracy.

Archiwum

Zapraszamy do kontaktu!

+48 25 759 34 88

biuro@ruta-transport.pl

Ruta Sp. J.
ul. Sosnkowskiego 81
05-300 Mińsk Mazowiecki

Skontaktuj się z nami

© 2024 Ruta Sp. J Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znajdź nas